| Numer części producenta : | LNX2V272MSEFBN |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | Nichicon |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | CAP ALUM 2700UF 20% 350V SCREW |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | LNX2V272MSEFBN(1).pdfLNX2V272MSEFBN(2).pdfLNX2V272MSEFBN(3).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | LNX2V272MSEFBN |
|---|---|
| Producent | Nichicon |
| Opis | CAP ALUM 2700UF 20% 350V SCREW |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | LNX2V272MSEFBN(1).pdfLNX2V272MSEFBN(2).pdfLNX2V272MSEFBN(3).pdf |
| Napięcie - znamionowe | 350 V |
| Tolerancja | ±20% |
| Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu | - |
| Rozmiar / Wymiar | 2.008" Dia (51.00mm) |
| Seria | LNX |
| Ripple Current @ Low Frequency | 8 A @ 120 Hz |
| Ripple Current @ High Frequency | 11.2 A @ 10 kHz |
| oceny | - |
| Polaryzacja | Polar |
| Package / Case | Radial, Can - Screw Terminals |
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | -25°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania | Chassis Mount |
| Żywotność @ Temp. | 20000 Hrs @ 85°C |
| Główny odstęp | 0.866" (22.00mm) |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 5.236" (133.00mm) |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Pojemność | 2700 µF |
| Aplikacje | General Purpose |







CAP ALUM 2700UF 20% 350V SCREW
CAP ALUM 27000UF 20% 350V SCREW
CAP ALUM 2200UF 20% 350V SCREW
CAP ALUM 2700UF 20% 350V SCREW
CAP ALUM 2700UF 20% 350V SCREW
CAP ALUM 22000UF 20% 350V SCREW
CAP ALUM 2700UF 20% 350V SCREW
CAP ALUM 2700UF 20% 350V SCREW
CAP ALUM 27000UF 20% 350V SCREW
CAP ALUM 22000UF 20% 350V SCREW