| Numer części producenta : | UUJ1V222MNQ6MS |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | Nichicon |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | CAP ALUM 2200UF 20% 35V SMD |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | UUJ1V222MNQ6MS(1).pdfUUJ1V222MNQ6MS(2).pdfUUJ1V222MNQ6MS(3).pdfUUJ1V222MNQ6MS(4).pdfUUJ1V222MNQ6MS(5).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | UUJ1V222MNQ6MS |
|---|---|
| Producent | Nichicon |
| Opis | CAP ALUM 2200UF 20% 35V SMD |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | UUJ1V222MNQ6MS(1).pdfUUJ1V222MNQ6MS(2).pdfUUJ1V222MNQ6MS(3).pdfUUJ1V222MNQ6MS(4).pdfUUJ1V222MNQ6MS(5).pdf |
| Napięcie - znamionowe | 35 V |
| Tolerancja | ±20% |
| Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu | 0.752" L x 0.752" W (19.10mm x 19.10mm) |
| Rozmiar / Wymiar | 0.709" Dia (18.00mm) |
| Seria | UUJ |
| Ripple Current @ Low Frequency | 1.15 A @ 120 Hz |
| Ripple Current @ High Frequency | 1.3225 A @ 10 kHz |
| oceny | - |
| Polaryzacja | Polar |
| Package / Case | Radial, Can - SMD |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -55°C ~ 105°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Żywotność @ Temp. | 5000 Hrs @ 105°C |
| Główny odstęp | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.886" (22.50mm) |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Pojemność | 2200 µF |
| Aplikacje | General Purpose |







CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD
CAP ALUM 1000UF 20% 35V SMD
CAP ALUM 2200UF 20% 35V SMD
CAP ALUM 2200UF 20% 35V SMD
CAP ALUM 2200UF 20% 35V SMD
CAP ALUM 2200UF 20% 35V SMD
CAP ALUM 2200UF 20% 35V SMD
CAP ALUM 2200UF 20% 35V SMD
CAP ALUM 1000UF 20% 35V SMD
CAP ALUM 2200UF 20% 35V SMD