Obraz PR2-240-JBW.RCD Components Obraz może być reprezentowany.
Patrz specyfikacje do szczegółów produktu.
Ciepłe wskazówki
Ostateczna cena podlega wyniku zapytania
Czas odpowiedzi na zapytanie wynosi 12-24 godziny, jak najszybciej udzielimy dokładnej odpowiedzi
PR2-240-JBW
Numer części producenta : PR2-240-JBW Status RoHs :
Producent / marka : RCD Components Stan magazynowy : -
Opis : RES WW AXIAL 2W 24 OHM 5% Statek z : Hongkong
Arkusze danych : PR2-240-JBW.pdf Sposób wysyłki : DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
Nr części
Ilość
Nazwa firmy:
Nazwa Kontaktu:
Twój email:
Telefon:
Wiadomość:
Typ spółki:
Złożyć wniosek
  • Zweryfikować:
  • Złożyć wniosek
Nr części PR2-240-JBW
Producent RCD Components
Opis RES WW AXIAL 2W 24 OHM 5%
Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość Na stanie
Arkusze danych PR2-240-JBW.pdf
Tolerancja ±5%
Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial
Rozmiar / Wymiar 0.312" Dia x 0.874" L (7.92mm x 22.20mm)
Seria PR
Tryb panel 24 Ohms
Moc (W) 2W
Package / Case Axial
Pakiet Bulk
temperatura robocza -55°C ~ 150°C