| Numer części producenta : | RSMF3JT56R0-C1 |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | Stackpole Electronics, Inc. |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | RES 56 OHM 5% 3W AXIAL |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | RSMF3JT56R0-C1(1).pdfRSMF3JT56R0-C1(2).pdfRSMF3JT56R0-C1(3).pdfRSMF3JT56R0-C1(4).pdfRSMF3JT56R0-C1(5).pdfRSMF3JT56R0-C1(6).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | RSMF3JT56R0-C1 |
|---|---|
| Producent | Stackpole Electronics, Inc. |
| Opis | RES 56 OHM 5% 3W AXIAL |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | RSMF3JT56R0-C1(1).pdfRSMF3JT56R0-C1(2).pdfRSMF3JT56R0-C1(3).pdfRSMF3JT56R0-C1(4).pdfRSMF3JT56R0-C1(5).pdfRSMF3JT56R0-C1(6).pdf |
| Tolerancja | ±5% |
| Współczynnik temperaturowy | ±200ppm/°C |
| Dostawca urządzeń Pakiet | Axial |
| Rozmiar / Wymiar | 0.217' Dia x 0.591' L (5.50mm x 15.00mm) |
| Seria | RSMF |
| Tryb panel | 56 Ohms |
| Moc (W) | 3W |
| Package / Case | Axial |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -55°C ~ 235°C |
| Liczba zakończeń | 2 |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - |
| cechy | Flame Proof, Safety |
| Współczynnik awaryjności | - |
| Kompozycja | Metal Oxide Film |







RES 5.1 OHM 5% 3W AXIAL
RES 56K OHM 5% 3W AXIAL
RES 5.6 OHM 5% 3W AXIAL
RES 56 OHM 5% 3W AXIAL
RES 560 OHM 5% 3W AXIAL
RES 5.6K OHM 5% 3W AXIAL
RES 620 OHM 5% 3W AXIAL
RES 5.1K OHM 5% 3W AXIAL
RES 560 OHM 5% 3W AXIAL
RES 56K OHM 5% 3W AXIAL