| Numer części producenta : | RBB07DHFD | Status RoHs : | |
|---|---|---|---|
| Producent / marka : | Sullins Connector Solutions | Stan magazynowy : | - |
| Opis : | CONN EDGE DUAL FMALE 14POS 0.050 | Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | RBB07DHFD(1).pdfRBB07DHFD(2).pdfRBB07DHFD(3).pdf | Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | RBB07DHFD |
|---|---|
| Producent | Sullins Connector Solutions |
| Opis | CONN EDGE DUAL FMALE 14POS 0.050 |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | RBB07DHFD(1).pdfRBB07DHFD(2).pdfRBB07DHFD(3).pdf |
| Zakończenie | Solder |
| Seria | - |
| Odczytać | Dual |
| Smoła | 0.050' (1.27mm) |
| Pakiet | Tube |
| temperatura robocza | -65°C ~ 125°C |
| Liczba rzędów | 2 |
| Ilość pozycji / Bay / Row | 7 |
| Liczba biegunów | 14 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Materiał - Izolacja | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Płeć | Female |
| Reportaż z kołnierzem | Flush Mount, Top Opening, Unthreaded, 0.125' (3.18mm) Dia |
| cechy | - |
| Contact Type | Hairpin Bellows |
| Materiał styków | Phosphor Bronze |
| Kontakt Wykończenie Grubość | 10.0µin (0.25µm) |
| Kontakt Finish | Gold |
| Kolor | Black |
| Typ karty | Non Specified - Dual Edge |
| Grubość karty | 0.062' (1.57mm) |
| Podstawowy numer produktu | RBB07 |








CONN EDGE DUAL FMALE 14POS 0.050

CONN EDGE DUAL FMALE 14POS 0.050

CONN EDGE DUAL FMALE 14POS 0.050

CONN EDGE DUAL FMALE 14POS 0.050

CONN EDGE DUAL FMALE 14POS 0.050

CONN EDGE DUAL FMALE 14POS 0.050

CONN EDGE DUAL FMALE 14POS 0.050

CONN EDGE DUAL FMALE 14POS 0.050

CONN EDGE DUAL FMALE 14POS 0.050

CONN EDGE DUAL FMALE 14POS 0.050