| Numer części producenta : | RSM43DRYN |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | Sullins Connector Solutions |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156 |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | RSM43DRYN(1).pdfRSM43DRYN(2).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | RSM43DRYN |
|---|---|
| Producent | Sullins Connector Solutions |
| Opis | CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156 |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | RSM43DRYN(1).pdfRSM43DRYN(2).pdf |
| Zakończenie | Solder |
| Seria | - |
| Odczytać | Dual |
| Smoła | 0.156' (3.96mm) |
| Pakiet | Tube |
| temperatura robocza | -65°C ~ 125°C |
| Liczba rzędów | 2 |
| Ilość pozycji / Bay / Row | 43 |
| Liczba biegunów | 86 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Materiał - Izolacja | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Płeć | Female |
| Reportaż z kołnierzem | - |
| cechy | - |
| Contact Type | Full Bellows |
| Materiał styków | Phosphor Bronze |
| Kontakt Wykończenie Grubość | 10.0µin (0.25µm) |
| Kontakt Finish | Gold |
| Kolor | Green |
| Typ karty | Non Specified - Dual Edge |
| Grubość karty | 0.062' (1.57mm) |
| Podstawowy numer produktu | RSM43 |








CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156

CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156

CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156

CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156

CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156

CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156

CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156

CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156

CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156

CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156