| Numer części producenta : | MI-274-MW |
|---|---|
| Status RoHs : | RoHS niezgodny |
| Producent / marka : | Vicor |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | DC DC CONVERTER 48V 100W |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | MI-274-MW(1).pdfMI-274-MW(2).pdfMI-274-MW(3).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | MI-274-MW |
|---|---|
| Producent | Vicor |
| Opis | DC DC CONVERTER 48V 100W |
| Stan ołowiu / status RoHS | RoHS niezgodny |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | MI-274-MW(1).pdfMI-274-MW(2).pdfMI-274-MW(3).pdf |
| Napięcie - Wyjście 4 | - |
| Napięcie - Wyjście 3 | - |
| Napięcie - Wyjście 2 | - |
| Napięcie - Wyjście 1 | 48V |
| Napięcie - Izolacja | 3 kV |
| Napięcie - Wejście (Min) | 100V |
| Napięcie - wejściowa (maks) | 310V |
| Rodzaj | Isolated Module |
| Rozmiar / Wymiar | 4.20' L x 2.40' W x 0.50' H (106.7mm x 61.0mm x 12.7mm) |
| Seria | MI-200™ (100W) |
| Moc (W) | 100 W |
| Package / Case | Full Brick |
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | -55°C ~ 85°C |
| Liczba wyjść | 1 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| cechy | Remote On/Off, OCP, OTP, OVP |
| Wydajność | 90% |
| Obecny - Wyjście (Max) | 2.083A |
| Podstawowy numer produktu | MI-274 |
| Aplikacje | ITE (Commercial) |








DC DC CONVERTER 48V 50W
DC DC CONVERTER 48V 100W

DC DC CONVERTER 48V 50W
DC DC CONVERTER 48V 100W

DC DC CONVERTER 48V 50W

DC DC CONVERTER 48V 50W
DC DC CONVERTER 48V 100W
DC DC CONVERTER 48V 100W
DC DC CONVERTER 48V 100W

DC DC CONVERTER 48V 50W