| Numer części producenta : | ICH5012S12N | Status RoHs : | |
|---|---|---|---|
| Producent / marka : | XP Power | Stan magazynowy : | - |
| Opis : | DC DC CONVERTER 12V 50W | Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | ICH5012S12N(1).pdfICH5012S12N(2).pdfICH5012S12N(3).pdf | Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | ICH5012S12N |
|---|---|
| Producent | XP Power |
| Opis | DC DC CONVERTER 12V 50W |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | ICH5012S12N(1).pdfICH5012S12N(2).pdfICH5012S12N(3).pdf |
| Napięcie - Wyjście 4 | - |
| Napięcie - Wyjście 3 | - |
| Napięcie - Wyjście 2 | - |
| Napięcie - Wyjście 1 | 12V |
| Napięcie - Izolacja | 1.5 kV |
| Napięcie - Wejście (Min) | 9V |
| Napięcie - wejściowa (maks) | 18V |
| Rodzaj | Isolated Module |
| Dostawca urządzeń Pakiet | Half Brick |
| Rozmiar / Wymiar | 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm) |
| Seria | ICH (200W) |
| Moc (W) | 50 W |
| Package / Case | Half Brick |
| Pakiet | Box |
| temperatura robocza | -40°C ~ 100°C (With Derating) |
| Liczba wyjść | 1 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| cechy | Remote On/Off, OTP, OVP, SCP, UVLO |
| Wydajność | 84% |
| Obecny - Wyjście (Max) | 4.16A |
| Funkcje sterowania | Enable, Active Low |
| Podstawowy numer produktu | ICH5012 |
| Aplikacje | ITE (Commercial) |







DC DC CONVERTER 24V 50W
DC DC CONVERTER 12V 50W
PORTABLE ELECTRIC HEATER, 4000/3
DC DC CONVERTER 5V 50W
DC DC CONVERTER 2.5V 25W
DC DC CONVERTER 3.3V 99W
DC DC CONVERTER 15V 50W
DC DC CONVERTER 15V 50W
DC DC CONVERTER 5V 50W
DC DC CONVERTER 24V 50W