| Numer części producenta : | JTL3024T0312 |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | XP Power |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | DC DC CONVERTER 3.3V +/-12V 30W |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | JTL3024T0312(1).pdfJTL3024T0312(2).pdfJTL3024T0312(3).pdfJTL3024T0312(4).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | JTL3024T0312 |
|---|---|
| Producent | XP Power |
| Opis | DC DC CONVERTER 3.3V +/-12V 30W |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | JTL3024T0312(1).pdfJTL3024T0312(2).pdfJTL3024T0312(3).pdfJTL3024T0312(4).pdf |
| Napięcie - Wyjście 3 | -12V |
| Napięcie - Wyjście 2 | 12V |
| Napięcie - Wyjście 1 | 3.3V |
| Napięcie - Izolacja | 1.6 kV |
| Napięcie - Wejście (Min) | 9V |
| Napięcie - wejściowa (maks) | 36V |
| Rodzaj | Isolated Module |
| Rozmiar / Wymiar | 2.00' L x 1.00' W x 0.40' H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm) |
| Seria | JTL (30W) |
| Moc (W) | 30 W |
| Package / Case | 7-DIP Module |
| Pakiet | Tube |
| temperatura robocza | -40°C ~ 75°C |
| Liczba wyjść | 3 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| cechy | Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO |
| Wydajność | 89% |
| Obecny - Wyjście (Max) | 5A, 420mA, 420mA |
| Funkcje sterowania | Enable, Active High |
| Podstawowy numer produktu | JTL3024 |
| Aplikacje | ITE (Commercial) |







DC DC CONVERTER 3.3V 30W
DC DC CONVERTER 5V +/-12V 30W
DC DC CONVERTER +/-15V 30W
DC DC CONVERTER 12V 30W
DC DC CONVERTER +/-5V 30W
DC DC CONVERTER 15V 30W
DC DC CONVERTER +/-12V 30W
DC DC CONVERTER 5V +/-15V 30W
DC DC CONVERTER 5V 30W
DC DC CONVERTER 3.3V +/-15V 30W